Stáhněte si novou aplikaci Uvítací tóny a vyzkoušejte nové funkce!

Uvítací tón je mocná „zbraň“. Naštvaného volajícího během vyzvánění naladí do klidu pohodovou melodií a kolegovi z práce můžete pomocí tónu taktně oznámit, že pokud telefon nezvednete, tak mu zavoláte později. Všechno tohle a ještě mnohem víc se dá nastavit v aplikaci Uvítací tóny.

Aplikace byla kompletně předělána. Nejenže vypadá lépe, je přehlednější, ale co je nejdůležitější, uživateli nabízí mnohem víc možností nastavení a dokonce i výrobu vlastních uvítacích hlášek. Přímo v aplikaci si můžete nahrát vlastní hlášku, která se přehraje vybraným volajícím, a prohnat ji některým ze zábavných filtrů. Rozesmějte volající třeba hláškou namluvenou hláskem, jako kdybyste se nadýchali hélia z balónku!

Služba Uvítací tóny stojí měsíčně 15,13 Kč. Aplikaci si ale můžete stáhnout zdarma a nezávazně se podívat, jaké tóny nabízí. U každého tónu je k dispozici nejen náhled alba, ze kterého pochází, a nechybí samozřejmě ani zvuková ukázka. Pro nové uživatele služby máme možnost si ji zdarma na měsíc vyzkoušet. První tón je gratis.

 

Novou aplikaci Uvítací tóny si můžete stáhnout zde.