S eParkomatem zaparkujete raz dva. Zákazníci T-Mobile mají předplatné zdarma

Obtíže s parkováním stojí řidiče spoustu peněz, času i nervů. Musíte vědět kam jet, zmapovat parkovací místa, a nakonec ještě hledat automat, abyste za kousek země v centru města mohli zaplatit.

Aplikace eParkomat dokáže problémům s parkováním předejít. Na mapu v aplikaci zadáte místo, kam máte namířeno, a eParkomat bleskurychle zobrazí komerční parkoviště v okolí i parkovací místa na ulici. Po rozkliknutí vybraného místa se zobrazí podrobné informace o omezení a ceně. Není výjimkou, že vám eParkomat nabídne možnost zaplacení pohodlně přímo z aplikace. Pro majitele Chytrého auta se nabídka funkcí rozrůstá ještě o automatickou detekci parkovacího místa, chytré notifikace a navigace k vozu, což se může hodit nejen v přeplněném centru. 

Naprosto unikátní je pak funkce predikce zaplněnosti parkovišť. Schválně nepoužíváme slovo „odhad“, základem je totiž algoritmus využívající dat z mobilní sítě. Během testu v Praze za účasti 250 řidičů byla prokázána více než 90% přesnost funkce.

Predikce patří k prémiovým funkcím, které jsou k dispozici pouze platícím uživatelům. Mezi ty další patří odstranění reklam. Zákazníci T-Mobile se však mohou stát prémiovými uživateli zcela bezplatně. Stačí si službu aktivovat přes portál Našimproradost.cz a máte eParkomat Premium na rok zdarma.

Získejte eParkomat Premium na rok zdarma!