Nové Applikace vám poradí s nákupem mobilního telefonu

Přáli jste si pod stromeček nový mobil? V aktuálním čísle časopisu Applikace se dočtete, jak si telefon vybrat, abyste nesáhli vedle. V desetistránkovém speciálu rozebíráme specifika jednotlivých operačních systémů i technické parametry, které byste měli při nákupu vzít v potaz. Jsou pro vás důležitější kvalitní fotky, mobilní hry nebo třeba výdrž baterie? Díky Applikacím se v nepřeberné nabídce mobilních telefonů snadno zorientuje.

Dalším velkým tématem časopisu je propojená domácnost. Moderní ledničky, vysavače, ale klidně i žárovky dokáží komunikovat nejen s mobilem, ale i s ostatními zařízeními. Postavili jsme imaginární chytrý dům, vybavili jej takovými chytrými spotřebiči a popsali výhody, které přináší. Inteligentní domácí spotřebiče si ale nemusíte nutně kupovat. Takovou chytrou bezpečnostní kameru si můžete dokonce sami vyrobit ze starého mobilu. Ostatně v časopisu najdete návod, jak na to.

Závěr prosince patří silvestrovským oslavám. V Applikacích jsme si pro vás připravili tipy, jak se na ně připravit a také návod, jak co nejúspěšněji vkročit do nového roku. Svými zkušenostmi přispěl i kouč Petr Mára. Vše samozřejmě provázejí chytré aplikace.

A další témata? Nákupy aplikací a her bez platební karty, e-knihy a audioknihy v mobilu, detektivní aplikace, zimní relax s apkami a mnoho dalšího.

Časopis Applikace je k dispozici zdarma ve všech prodejnách T-Mobile.

 

Elektronickou verzi časopisu si můžete stáhnout zde.