Naučte se využívat Evernote naplno!

Od té doby, co používáme Evernote, z našeho pracovního stolu zmizely pestrobarevné lístečky s poznámkami a štosy papírů. Všechny poznámky svěřujeme zápisníku digitálnímu, kterým je právě Evernote. Má to několik výhod. Předně je máte neustále u sebe. Na mobilu, na počítači, na tabletu nebo třeba na chytrých hodinkách. Podmínkou je, že využíváte předplatné Evernote Premium a ne jen základní, bezplatnou verzi, která umožňuje synchronizaci poznámek pouze mezi dvěma zařízeními (typicky mobil a počítač).

Když píšeme o poznámkách, nemyslíme nutně poznámky textové. Mohou to být i audionahrávky, fotky, webové stránky nebo náčrtky. K textům můžete přidávat přílohy (většina cloudových úložišť je podporována), seznamy nebo třeba upomínky. Pomocí foťáku v mobilu můžete také rychle naskenovat dokument. Evernote dokáže velmi dobře rozpoznat text na obrázku a vyhledávat v něm. Rychlé fulltextové vyhledávání je obrovskou předností služby. I uživatelé, kteří si poznámky netřídí, vždy najdou, co hledají.

 

 

Předplatitelé služby Premium mohou využívat fulltextové vyhledávání také pro dokumenty a PDF soubory. Mimochodem, pédéefka je možné v Evernote také opatřovat poznámkami – žádný další software není potřeba.

Aplikaci Evernote stahujte zde!