Můj T-Mobile

Okamžitý přístup k informacím o vaší útratě a správě vašich služeb!

Aplikace Můj T-Mobile vám poskytne veškeré informace o stavu vašeho účtu, ať jste kdekoliv. Okamžitě vidíte informace o provolaných minutách, postahovaných datech i aktuálních platbách. A pokud máte zrovna zaplatit účet za telefon, můžete tak učinit přímo z aplikace. Stejně tak můžete dokoupit další data, pokud svůj aktuální balíček zrovna vyčerpáte.

V aplikaci taky aktivujete roaming a důležité je zmínit i to, že se data, která aplikace Můj T-Mobile stahuje z internetu, nezapočítávají do vašeho FUP. A to ani v zahraničí. V jedné aplikaci pak také můžete vést záznamy pro vícero telefonních čísel – to přijde vhod, pokud máte více telefonů nebo třeba děti, které dostaly svůj první mobil, a chcete mít přehled o jejich volání.

Můj T-Mobile před nějakou dobou prošel redesignem a je ke stažení zdarma na všechny tři hlavní platformy Android, iOS a Windows Phone. Aplikace vypadá čistě, vzdušně a moderně. Nechybí ani podpora widgetů (Android) nebo živých dlaždic (Windows Phone), díky kterým uvidíte zbývající volné minuty přímo na úvodní obrazovce a nemusíte otevírat samotnou aplikaci.

Všechna tato data jsou pak v bezpečí, jelikož si můžete nastavit, jestli je chcete chránit kódem PIN. Do aplikace jako takové se dostanete přes přihlašovací údaje, jednorázové heslo nebo třeba automaticky, pokud zrovna datujete v síti T-Mobile.My vám to říkali, Můj T-Mobile je jedna z nejužitečnějších aplikací, co si můžete do mobilu stáhnout!

Můj T-Mobile
ZDARMA

Stáhněte si aplikaci
z vašeho on-line obchodu

Stáhněte si aplikaci vyfocením QR kódu

QR Kód

Co jsou to QR kódy? Stáhněte si čtečku!

Nebo zadejte do internetového prohlížeče ve vašem telefonu odkaz na stažení:

Pošlete si aplikaci SMSkou do mobilu